Vítáme Vás v elektronickém obchodě Cyklo-Obchod.cz

 


Author

Jízdní kola Author

Author představuje evropskou značku pro jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství a sportovní potřeby. V naší nabídce naleznete kromě celého sortimentu doplňků Author Plus a modelové kolekce 2010 také kolekci zlevněných modelů 2009 a poslední kusy kol z kolekce 2008 (ty jsou zlevněné 2x).

Jízdní kola Kellys Bicycles

Jízdní kola Kellys

Kellys představuje evropskou značku pro jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství a sportovní potřeby. V naší nabídce naleznete kromě aktuální kolekce kol řady 2011 a části sortimentu doplňků Kellys Drive Equipment také kolekci zlevněných modelů 2010.

Trek

Jízdní kola Trek

Trek je americká značka jízdních kol a bike příslušenství. Vznikla v roce 1976 ve Waterloo a dnes patří mezi lídry světového trhu. Klade důraz na vývoj a inovace, o čemž svědčí i skutečnost, že na kolech Trek každoročně vyhrávají sponzorovaní jezdci řadu věhlasných závodů.

AGang

Jízdní kola AGang

AGang není a nebude masovou značkou, AGang je a bude delikátním funkčním a designovým solitérem, který vždy bude představovat speciální pojetí chápání funkčnosti a stylu jízdního kola. AGang nebude zkoumat a následovat konzumní trendy na trhu s koly, ale hodlá vytvářet vlastní cesty tvorby a prezentace kol a příslušenství.

Agogs

Elektrokola Agogs

Agogs je česká značka elektrokol vlastněná společností ekolo.cz. Nabízený sortiment dnes zahrnuje více než 12 typů elektrokol, od skládacích kol, přes městské modely až po oblíbená terénní kola s nejsilnější baterií na trhu. Je to nejširší nabídka elektricky asistovaných kol v České i Slovenské republice.

Bell

Přilby Bell

Bell je přední značkou v odvětví ochranných přileb nejen pro závodní automobily, motorkáře, ale i pro cyklistiku. Plně se soustřeďuje na vývoj, technické inovace a kvalitu, aby Vás mohla v každé sezóně překvapit něčím novým a vylepšeným.

Fi’zi:k

Sedla Fi’zi:k

Značka fi’zi:k, patřící pod křídla italského výrobce Selle Royal, se již 11 let věnuje výrobě sedel nejvyšší kvality. Slovo fi’zi:k je fonetickým přepisem slova konstituce ve spojení se silou a krásou lidského těla. Od začátků po dnešní dny se motto značky nezměnilo, je přirozené a zcela jednoznačné – maximálním způsobem úročit zkušenosti z jízdy na kole.

Polar

Sporttestery Polar

Z nabídky společnosti Polar nabízíme běžecké pulsmetry, pulsmetry pro cyklistiku a kombinované pulsmetry.

Cateye

Cyklopočítače a osvětlení Cateye

Společnost CatEye je předním výrobcem cyklopočítačů, světel a reflektorů používaných cyklisty na celém světě. Společnost CatEye založená v roce 1946 v japonské Osace byla vždy průkopníkem na poli inovací a technologií.

CamelBak

Batohy CamelBak

Značka CamelBak jako tvůrce batohů s vodním rezervoárem patří ke špičce v této oblasti. První produkty si získaly své příznivce nejen mezi bikery, ale i motokrosovými jezdci. Jednoduše oslovily ty, kteří potřebují při ovládání svých strojů směřovat maximum pozornosti k řízení v technicky náročném terénu, a přitom ocení neustálý přísun tekutin.

CicloSport

Cyklopočítače Ciclosport

CicloSport je přední výrobce tachometrů a pulsmetrů špičkové kvality.

MET

Přilby MET

Společnost MET patří mezi světovou špičku v oblasti výroby cyklistických přileb. Nabízí pohodlné, dobře odvětrané a perfektně vypadající modely, které vozí jezdci mnoha profesionálních týmů.

Sci’con

Přepravní obaly Sci’con

Kvalita je otázkou zkušeností. Dynamická, pružná, neustále sledující nové trendy – nejen taková je značka Sci’con, renomovaný výrobce jedinečně technicky zpracovaných podsedlových, cestovních brašen a přepravních obalů na kolo. S pečlivostí sobě vlastní se věnuje této produkci již více než 25 let.

Schwalbe

Pláště Schwalbe

Cyklistické pláště Schwalbe můžete najít v obchodech od USA přes Australii a Japonsko až po Jížní Afriku. V Evropě patří pláště Schwalbe mezi lídry na trhu.